Je kunt de beschrijving of informatie van je auto bewerken in Mijn auto's. Sommige wijzigingen die je aanbrengt zullen je auto echter automatisch deactiveren totdat ons team de wijzigingen die je hebt aangebracht kan verifiëren. Dit is een veiligheidsmaatregel.
Dit zijn de velden die je auto tijdelijk deactiveren als je ze wijzigt:
Als een van deze velden onjuist is en je hebt een huur die binnenkort begint, laat het ons weten zodat we je wijzigingen zo snel mogelijk kunnen controleren.
In sommige gevallen kan ons team je vragen om ons aanvullende documentatie te sturen voor de wijzigingen in de advertentie. Je ontvangt een beveiligde link waar je gevraagd wordt om de documentatie te uploaden. Geef het document de naam van het kenteken van de auto, zodat je aanvraag zo snel mogelijk wordt verwerkt.